Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

İtalya , Altamura’da Yaz Döneminde 8 Haftalık Proje

img

Türkiye’den başvurular kabul ediliyor. Proje kapsamında seyahat masrafları, konaklama, yemek ve projeyle bağlantılı masraflar karşılanacaktır.

Proje hakkında

Kora, Salento’nun kalbinde, Castrignano de’ Greci’de, sözde “Grecìa Salentina”da, Baronial Palazzo De Gualtieriis’in tarihi duvarlarının içinde yer almaktadır.

Çağdaş sanat ve kültür üretimi ve araştırmasına ayrılmış bir yerdir; geçici ve kalıcı sergilere, eğitici ve yaratıcı atölyelere ve sanatsal konutlara ev sahipliği yapmayı amaçlayan yaklaşık 1600 metrekaredir.

KORA ayrıca konferanslara, etkinliklere, performanslara ve canlı gösterilere ev sahipliği yapmaktadır.

Kütüphane, Çağdaş Sanat, teori ve kültürel politikadaki en iyi uygulamalar konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca Ramdom’un faaliyetleri ve şimdiye kadar katılan sanatçılarla ilgili yayınlanmış tüm materyalleri de içerir.

Medya kütüphanesi, Ramdom tarafından son on yılda üretilen tüm araştırma süreci materyalleri hakkında dijital kaynaklar içerir.

Süre: 2 ay (Haziran-Temmuz). Çağrı, sanat ve kültür dünyasında çalışmak isteyen herkese açıktır. Belirli bir müfredat gerekli değildir.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Faydaları Kora’daki gönüllülük deneyimi, gönüllülerin kültür ve çağdaş sanatın farklı profesyonel alanlarını keşfetmelerini sağlayan bir öğrenme deneyimidir.

Kora, gönüllülere teşvik edici bir kültürel ortamla temasa geçme, uluslararası düzeyde sanat ve kültür sanatçıları ve profesyonelleri tanıma, iletişim becerilerinizi geliştirme, teknik-yönetim ve ekip çalışması becerilerinizi geliştirme fırsatı sunuyor.

Castrignano de’ Greci’de iki kişilik ortak bir daire kalacaksınız

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Gönüllü şunları yapacaktır:

Sergilerin ziyareti için rehber; kütüphane ve kitapçının faaliyetlerini desteklemek; etkinlikler sırasında organizasyon desteği:

Ziyaretçi akışının organizasyonu, girişlerin kontrolü, halka bilgi sağlanması, teknik destek; araştırma faaliyetlerine destek olmak.

KATILIMCI PROFİLİ

Çağrı, sanat ve kültür dünyasında çalışmak isteyen herkese açıktır. KORA’da gönüllü olmak için özel bir müfredat gerekli değildir.

Gönüllülerin dahil olduğu tüm girişimler, gönüllünün hiçbir mesleki sorumluluğu üstlenmemesi gerektiği inancıyla her zaman çalışma grubu ile koordineli olarak geliştirilir.

İngilizce ve/veya İtalyanca bilmesi tercih sebebidir. Şart değildir.

Güncelleme, NOT: Yeterli sayıda Türkiye’den gelen başvuru sebebiyle Türkiye’den başvurular kapanmıştır. Diğer fırsatlar için takipte kalınız’ Resmi adresine erişip incelemek için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: