Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

İtalya 29 Nisan Online Eğitim Kursu

img

GloRe platformunda etkinleştirme sürecinde size rehberlik edecek bir Teknik Eğitime ev sahipliği yapıyor ve gönüllülük sırasında gönüllüler tarafından soft beceriler sertifikası verilmesine olanak tanıyor.

Buna göre, bu eğitim, organizasyonları European Solidarity Corps ile çalışan personele, uluslararası veya yerel gönüllülere ve öğrenme farkındalıklarını geliştirmeye ve gönüllülere GloRe’dan Yumuşak Beceri Sertifikası vermeye istekli kişilere yöneliktir.

Teknik Eğitim Takvimi

ÖNEMLİ: Katılımın ardından, düzgün bir şekilde yapılması için 40-60 dakika süren bir e-öğrenme modülünün tamamlanması gerekmektedir.

16:00 CEST Kısa tanıtım ve Bireysel ve organizasyon sunumu

16:30 CEST GloRe Sunumu, Soru-Cevap

17:30 CEST Belirli sosyal beceriler üzerinde küçük gruplar halinde çalışın

18:00 CEST Sertifikasyon sürecinin pratik sunumu, Soru-Cevap

18:30 CEST Testi

18:45 CEST Sonraki adımlar, son tarihler, toplantının değerlendirilmesi ve kapanış

19:00 CEST Kapanış.

Sertifikasyon Platformu

 

Hem uluslararası hem de yerel gönüllülerin gönüllülük yaparken kazandıkları sosyal becerilerin tanınmasıyla sertifika almalarını sağlayan bir sertifika platformudur.

 

Mart 2021’de kullanıma sunulan platformun en son sürümü, kullanıcıların İngilizce, Türkçe, İtalyanca, İspanyolca veya Portekizce dillerinde sertifika almalarını sağlıyor.

 

Gönüllüler, her bir yumuşak becerideki (platform tarafından onaylananlar) kendi seviyelerini değerlendirmelerine ve öğrenimleri hakkında kısa bir dosya oluşturmalarına yardımcı olan 26 e-öğrenme modülünden geçme olanağına sahiptir.

Sürecin sonunda ev sahibi kuruluş sertifikayı onaylayacak ve üzerindeki bilgileri onaylama sorumluluğunu üstlenecektir.

Platform, Youthpass gibi diğer sertifikaları tamamlayıcı niteliktedir ve gönüllülere birkaç saat yatırım yaparken esnek ve güvenilir bir sertifika sağlamayı amaçlamaktadır.

Sertifika, GloRe Network uluslararası topluluğunun üyeleri ve çeşitli eğitim ve kamu kurumları tarafından uluslararası olarak tanınmaktadır.

Not: Program ispanyolca olacaktır.

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: