Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

İsveç , Malmö 3 Günlük Erasmus+ Projesi

img

Kapsayıcılık odaklı bir ortaklık kurma etkinliğine hoş geldiniz. Faaliyetin amacı  Erasmus + kapsamında ortaklıklar oluşturma fırsatı yaratmaktır.

Gençken eğitim, istihdam ya da eğitim dışında kalmak hem kısa hem de uzun vadede birey ve toplum için ciddi sonuçlar doğurur. Birlikte durumu nasıl değiştirebilir ve NEET durumundaki gençlere farklı bir gelecek için fırsat verebiliriz?

 

Erasmus+ programı, kapsayıcılık için bir araçtır ve NEET durumundaki gençler için ağ kurar ve birlikte destek oluşturursak değişikliklere yol açar.

 

NEET durumunda gençleri nasıl destekleyeceğiniz konusunda öğrenmenizi geliştirme olanağına da sahip olacaksınız. Bu projelerin gençlerin gelişimini desteklemek için nasıl etkili bir araç olduğunu ve bunu ortak kuruluşlarla birlikte nasıl başaracağınızı anlayarak eğitimden ayrılacaksınız.

 

 

Eğitim, Dahil Etme Stratejik Ortaklığı (SPI) çerçevesinde düzenlenir ve İsveç ve Letonya’nın ulusal ajansları arasında bir işbirliğidir.

 

Ek Bilgiler:

Varış günü: 12.6.2023 (hoşgeldin yemeği)

Gidiş günü: 16.6.2023

Eğitimi 15.6.2023 akşam yemeğinden sonra bitirilmesi planlanmaktadır.

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: