Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

İstanbul Haziran’da 8 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu

img

Bulgaristan, Almanya, Letonya, Polonya, Portekiz, Romanya, İspanya, Türkiye’den katılımcılar yer alacaktır.

Toplam 35 katılımcı yer alacaktır.

 

Türkiye’den başvurular kabul ediliyor.

 

Bilişim ve iletişim teknolojilerinin, özellikle de internetin gelişmesi ve yaygınlaşması, insanların, özellikle de gençlerin iletişim kurma şeklini değiştirdi – bu doğal olarak gençlik çalışmalarını da beraberinde getirdi.

Amaçlar ve hedefler:

Katılımcı gençlik örgütlerinin sosyal medyayı okuryazar kullanımı açısından işbirliğini teşvik etmek ve kapasitelerini geliştirmek ve sosyal medya kanallarının kullanımına özel önem vererek Erasmus+ projeleri alanında bilgi aktarımı ve değişimini sağlamak;

 

Yerel ve ulusal düzeyde sosyal konular hakkında derinlemesine bilgi vermek. İklim değişikliği, toplumsal cinsiyet eşitsizliği, genç işsizliği, ırkçılık ve göç sorunu gibi konularda farkındalığı artırmak;

Katılımcı gençlik çalışanlarının sosyal medya yöntemleri alanında öğrenme sürecini ve profesyonelleşmesini desteklemek;
İnsan hakları sürecini kolay bir dille öğrenmede daha fazla yöntem geliştirmek;

 

Gençlik çalışanlarının ve gençlerin yerel topluluklarındaki sosyal sorunları çözmek için sosyal medyayı kullanma konusundaki rekabet avantajlarını artırmak;

 

Projeye katılan gençler, organizasyonel yönetim, iletişim ve stratejik planlama konularında kendi yeterliliklerini artırmalarına olanak tanıyan beceri ve yetkinlikler kazanacaklar.

Konsorsiyum, sosyal medya anlatılarında öğrenilen araçları dahil ederek, dış iletişim stratejileri, yaygınlaştırma ve faaliyetlerinin görünürlüğü açısından kendi kapasitesini hemen artıracaktır.

 

Uzun vadede, proje artan profesyonelleşme yoluyla gençlik çalışmasının değerinin daha iyi tanınmasına katkıda bulunacaktır.

Katıldıkları andan itibaren Erasmus+’tan nihai yararlanıcı olan gençleri olumlu yönde etkileyecektir.

 

20-29 Haziran 2023 tarihlerinde gerçekleşecektir.

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: