Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

İspanya , Santiago de Compostela Uzun Dönem Gönüllülük Projesi

img

FAALİYET AÇIKLAMASI

Gönüllüler, Santiago de Compostela (6 olası yer: CSC Conxo, CSC O Ensanche, CSC Fontiñas, CSC Castiñeiriño, CSC Santa Marta, CSC Vite);

çocuklar için (oyun odası, kütüphane, diller, hikaye anlatımı, el sanatları…),

gençler için (satranç, diller, spor, dans…), yetişkinler, (sergiler, danslar, fotoğrafçılık, yemek pişirme , yoga, geziler, şehre ziyaretler…),

Açık aktiviteler (geziler, video…), yerel ve ulusal bayramlarla ilgili aktiviteler (Magosto, Noel, Karnaval, San Juan…).

 

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Gönüllü, bir dairede, diğer gönüllüler veya öğrencilerle paylaşarak, tek veya çift kişilik bir odada yaşayacaktır.

Ayrıca daire yaşamak için gerekli tüm malzemeleri sağlar: çamaşır makinesi, ısıtıcı, battaniye, ütü, bulaşıklar, vb. Dairenin giderleri (kira, erzak, …) kuruluş tarafından karşılanacaktır.

Gönüllü aylık harçlık ve harçlık alacaktır. (her ayın başında) yemeklerini yönetmek için. Merkezlerin katılımcıları için yerel ulaşım sağlanacaktır: CSC Conxo, CSC Castiñeiriño, CSC O Ensanche, CSC Vite, CSC Santa Marta.

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

 

Gönüllü, diğer yerel gönüllüler ve personel ile aynı faaliyetlere katılacak ve aynı eğitim faaliyetlerine katılacaktır.

Gönüllü ayrıca ESC öğrenme sürecine katılacak ve ayrılış öncesi eğitim, varış eğitimi ve ara değerlendirmeye katılacaktır.

 

Katılımcı seviyesine göre İspanyolca dersleri alacak ve ayrıca Online Dil Desteği aracını kullanmak için EU Academy platformuna kayıt olacaktır.

KATILIMCI PROFİLİ

Kültürel faaliyetlere ve çocuklarla ve gençlerle boş zamanlara ilgi ve motivasyonu olan genç gönüllüler aranıyor.

İletişim becerileri, sosyal becerileri, meraklıları, yaratıcıları, inisiyatifi ve dayanışma ve avrupa kimliğine dair değerleri ve idealleri olan gençler aranıyor.

Bu deneyime katılma arzusuna ve motivasyonuna çok değer veriyoruz.

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: