Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

İspanya Mayıs’ta 7 Günlük Erasmus+ Gençlik Değişimi

img

👩‍💻 Proje hedefleri:

 

Bu projenin temel amacı, kırsal kesimdeki genç nüfusun azalması ve nihayetinde kırsal kesimdeki insanların ve geleneklerin yok olmasıyla mücadele etmektir.

 

Ayrıca katılımcılara, geldikleri yerleri terk etmek zorunda kalmadan kırsal alanlarda kendi işlerini kurma fırsatları yaratmanın örneklerini göstermek.

 

Böylece, gençler arasında çevreye, spor faaliyetlerine ve ait oldukları kuruluşların faaliyetlerinde genç işsizliğinin durumunun analizine yönelik farkındalık yaratmayı amaçlayan farklı dinamikler ve oyunlar katılımcıları geliştirecek ve gönüllülükte giderek daha belirgin ve en yaygın bir sorunu hafifletmek için topluluklara ve hükümetlere yardım etmeyi nasıl aktif olarak teşvik edeceğiz:

 

Gençlik Değişimi yaygın eğitim metotları ile olacaktır. Bu, öğrenmenin deneyiminize, motivasyonunuza ve ihtiyaçlarınıza dayandığı anlamına gelir.

 

 

Değişim sırasında sunumlar, grup çalışmaları, atölye çalışmaları, oyunlar, rol oyunları, alıştırmalar vb. teori ve pratik arasındaki dengeyi sağlayan yaygın eğitim yöntem ve yöntemleri kullanılacaktır.

Girişimcilik alanlarından bazı yetenekler, uzmanlıklar, inovasyonlar ve örnekler geliştirmek için bir alan olarak değerlendirildi;

 

 

 

Projenin dili İngilizce olacaktır.

 

 

📍3-11 Mayıs 2023’te Iscar İspanya’da gerçekleştirilecek olan Natural Gym Erasmus+ Gençlik Değişimine katılacak 4 katılımcı aranıyor

 

 

Proje kapsamında seyahat masrafları, konaklama ve yemek karşılanacaktır.

 

 

Başvuru için tıklayınız

 

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: