Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

İspanya , Malaga Kısa Dönem Gönüllülük Projesi

img

Neighbourhood Association’in temel amacı, daha kapsayıcı bir toplum inşa etmek, savunmasız insanları desteklemek ve her gün karşılaştıkları sosyal zorluklara yanıt vermek için yerel halkla birlikte çalışmaktır:

kültürel çeşitlilik, işsizlik, sosyal katılım eksikliği, sosyal dışlanma, sporun teşviki, cinsiyet eşitliği, çevreye özen vb.

 

Gönüllüler çeşitli konularda çalışacaklar, sabahları ana faaliyet bölgedeki okullardaki öğretmenlere yardımcı olmak olacak ve öğleden sonra derneğin sosyal kolektifleri desteklemek için sahip olduğu faaliyetlerde işbirliği yapacaksınız.

 

 

Dönem boyunca öğretmenlerin dersi hazırlamasına yardımcı oluyoruz, insan haklarını, toplumsal cinsiyet eşitliğini, kültürlerarası alışverişi, şiddet içermeyen iletişimi, sosyal becerileri vb. teşvik eden etkinlikler yapıyoruz.

Yaz aylarında El Torcal mahallesinde her yaştan çocuk için yaz kampları düzenliyoruz.

 

 

Dernekteki faaliyetlere gönüllüler de katılıyor. Örneğin futbol eğitimleri, ingilizce dersleri, salsa dersleri, kültürlerarası, etkinlikler, el sanatları atölyesi, gönüllülüğü teşvik ve ESC programları vb.

 

Proje kapsamında Türkiye’den 3 gönüllü aranıyor

 

El Torcalderneği 1987’de kuruldu ve şu anda tamamı mahallemize ve Málaga şehrinin diğer bölgelerine ait 350’den fazla ailenin üyesi.

 

Dernek, nüfus yoğunluğunun en yüksek olduğu, büyük işsizlik sorunları, düşük eğitim seviyesi, göçmenler ve sosyal dışlanma riski olan bölgelerden birinde yer almaktadır.

 

 

Kişisel gelişimlerini kolaylaştıran ve olumlu bir sosyal değişim yaratan faaliyetleri teşvik ediyoruz.

 

Başvuru nasıl yapılır?

Başvuru yapmak isteyen kişiler 26 mart tarihine kadar infoegenclik@gmail.com adresine Europass CV ve Motivasyon mektuplarını yollaması gerekmektedir.

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: