Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

İrlanda’da Dil Öğrenmek için 12 Neden

img
 • İrlanda’da konuşulan İngilizce, İngiliz İngilizcesine çok yakındır, ancak kendi karakterine ve melodisine sahiptir. İrlanda’da öğreneceğiniz ingilizce ile tüm dünyada ingilizce konuşan herkesle anlaşabileceksiniz.

 

 • İrlanda’da sadece yerel halk değil ayrıca İrlanda’ya dil öğrenmek için gelen diğer öğrenciler ile de tanışma fırsatı elde etmiş olacaksınız. Yabancıları ağırlama konusunda alışkın olan İrlanda’da,  farklı kültürleri tanıyacak ve yeni arkadaşlıklar elde etmiş olacaksınız

 

 • Birçok dil okulunda, öğretmenlerin İngilizce dalında yüksek lisans derecesi vardır. İrlanda’ya İngilizce öğrenmek için geliyorsanız kısa sürede özgüveniniz yüksek bir şekilde konuşacaksınız. İrlanda’da bulunan İngilizce öğretmenleri büyük saygı görmektedir

 

 • İrlanda , dünyanın ziyaret etmek ve okumak için en güvenli ülkeleri arasında yer almaktadır.

 

 • Yaz mevsiminde sadece yaz değil 4 mevsimi de yaşabileceksiniz. Bir gün içerisinde çok fazla iklim şartlarına maruz kalabilirsiniz. Eğlenceli olacaktır çünkü hava şartları olarak ne zaman ne ile karşılaşacağınızı bilmiyorsunuz.

 

 • Dublin, kültür, tarihi yerler, eğlence ve harika gece hayatı ile dolu modern ve kozmopolit bir şehirdir.

 

 • İrlandalılar açık görüşlü, sıcakkanlı ve uyumlu insanlardır, bu ülkenin her köşesinde kendinize yer edinip bolca ingilizce konuşulan ortamlara kendinizi bırakabileceksiniz. Yerel insanlar ile tanışmak ve İngilizce pratik yapmanız için çok fazla fırsat elde etmiş olacaksınız.

 

 • Dublin şehrinin nüfusu bir milyonun üzerindedir, ancak tüm gezilecek yerler şehir merkezinde olduğu için yürüme mesafesinde her yeri kolaylıkla gezebilirsiniz.

 

 • Dublin’in spor ve doğa tutkunlarına sunabileceği çok sayıda spor tesisi ve parkın yanı sıra güzel plajları ve güzel dağların hepsine toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabilir.

 

 • Dublin size çok fazla fırsatı sunuyor. Sadece ingilizce öğrenmekten ziyade size iş deneyimi kazandırabilir. Kariyeriniz için adım atmayı düşünüyorsanız iş piyasası aktif olan bir yerdir Dublin. Bu şehir sizin için başlangıç noktası olabilir.

 

 • İrlanda’nın müzik tarihi, zengin mirası ve kültürü  binlerce senelik geçmişe sahiptir. Flüt, teneke düdük ve bodhran gibi enstrümanları baya bir popülerdir. İrlanda müziği çok geniştir ve geleneksel İrlanda müziği, halk müziği, pop, rock vb.  çeşitlilik göstermektedir. Bir İrlanda pub’ına gidin ve bir müzik  veya şarkıya eşlik etmeyi unutmayın

 

 • Son olarak, Dublin toplu taşıma araçlarıyla ülkenin diğer şehirlerine ve Kuzey İrlanda’ya çok iyi bağlanmıştır ve bu nedenle, Moher Kayalıkları, Cashel Kayası, Dev Geçidi, Galway veya Belfast sadece bazılarıdır.

 

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: