Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

İngiltere Online Eğitim Fuarı’na Katılın!

img

Sanal Study UK üniversite fuarına katıl!

İngiltere’de okumak  mı istiyorsunuz? British Council tarafından düzenlenen online  yüksek öğrenim etkinliği için kaydolma fırsatını kaçırmayın.

2 – 30 Kasım tarihi ​​arasındaki Birleşik Krallık’tan 30’dan fazla üniversitenin katılacağı fuara katılın.
Üniversite temsilcileri ile  özel online toplantılar rezerve edebilirsiniz , konular ve başvuru süreçleriyle ilgili konuşmalara katılabilirsiniz ve  İngilizce dil testleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıeten, İngiltere’ye gitmek istiyorsanız yeni göçmenlik süreçleriyle ilgili bilgileri edinebilirsiniz ve yeni yayınlanan burslar ve teklifler hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

İster lisans eğitimini, ister yüksek lisans veya doktora eğitimini almayı düşünüyorsanız , ister ilgilendiğiniz konular hakkında ya da üniversiteler hakkında bilginiz var ise de , çalışma planınız var ise tüm bu bilgilerin cevabını bulabileceksiniz.

Birleşik Krallık’ta eğitim için İngilizce dili gereksinimleri hakkında bilgi alın Sorularınızı sorun, cevaplarınızı alın ve Birleşik Krallık’ta eğitim yolculuğunuzu planlamaya başlayın.

Başvuru yapmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: