Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

İngilizce Fırsatım Programı

img

İNGİLİZCE FIRSATIM PROGRAMI HAKKINDA

Esas Sosyal “İlk Fırsat” Programının günümüze dek iş arayan fakat fırsat eşitsizliğine maruz kalan2 00 genç için tam zamanlı ve maaşlı totalde 30 üzeri farklı sivil toplum kuruluşları bünyesinde ilk iş tecrübelerini edinmiştir.

Hayırlı Sabancı tarafından verilen destekle  İngilizce Fırsatım Programı ile birlikte işverenin daha az tercih ettiği devlet üniversitesinde okuyan 200 öğrenci için ingilizce eğitim fırsatı sunacaktır.

İngilizce Fırsatım Programının dahilinde katılımcılara çevrimiçi canlı sınıflar ile 12 ay boyunca 3 kur eğitim verilecektir. Minimum seviye olarak Intermediate eğitim tamamlanacaktır.

Esas Holding’in destekleriyle  programın kapsamı ile İngilizce Fırsatım Programı katılımcıları  MS Office programlarının , İngilizce CV ( özgeçmiş ) hazırlamanın  ve Kariyer Yönetimi eğitimleriyle İngilizce mülakat koçluğu vb. desteği verilecektir. .

Esas Holding tarafından finanse edilen İngilizce Fırsatım Programı  için seçme değerlendirmelerindeki süreç  E-Bursum ile  İngilizce eğitim içeriğin hazırlığı ve katılımcılar için aktarımı Berlitz iş birliğiyle sağlanacaktır.

Program için katılım sağlamayı hak kazanacaklar , öncelik olarak çevrimiçi oryantasyon programına katılım sağlaması gerekecektir.

İngilizce Fırsatım Programı sonucunda  3 kur eğitimi başarıyla tamamlayan kişiler Berlitz eğitim sertifikasını alacaktır. Ayrıca, Hayırlı Sabancı ve Emine Sabancı Kamışlı imzalı sertifikasını alacaktır.

Hayırlı Sabancı Desteği ile gerçekleşecek olan İngilizce Fırsatım Programı sona erdiğinde ve 3 kur eğitimi başarı bir şekilde bitirenler, uluslararası geçerliliği olan Berlitz eğitim sertifikasıyla birlikte Hayırlı Sabancı ve Emine Sabancı Kamışlı imzalı sertifikasını alacaklardır.

BAŞVURU ŞARTLARI

İngilizce Fırsatım Programı için başvuru yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan şartları sağlamanız gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Türkiye’deki devlet üniversitelerinden birisinde  okumak,

Üniversitede 3. sınıf öğrencisi olmak ve beklenilen mezuniyet senesinin 2023 olması,

GNO 4 üzerinden minimum 2,50 olması (100’lük sistem ile minimum 65),

3 dersten fazla başarısız dersinin olmaması,

3 kur süresince, yaklaşık 12 ay boyunca , haftada 2 gün/4,5 saat çevrimiçi İngilizce derslerine katılım sağlaması

Akademik başarısı olan, ingilizce öğrenme konusunda motivasyonunun yüksek olması, gönüllülüğü ve kulüp çalışmasında aktif rol alması seçim için öncelik sebebi olacaktır.

2022 döneminde ise katılımcıların eğitime başlangıç tarihi 15 Mart 2022  olacaktır.

Son başvuru tarihi 1o Aralık 2021

Ön değerlendirme 13 Aralık – 31 Aralık 2021

Telefon mülakatının yapılması 3 Ocak – 18 Şubat 2022

Seviye tespit sınavı 3 Ocak – 18 Şubat 2022

21 Şubat – 28 Şubat 2022 – Katılımcıların belirlenmesi ve oryantasyon

15 Mart  2022 – 31 Mart 2023 Eğitimlerin başlangıç ve bitiş tarihi

Resmi web sitesine erişmek ve başvuru için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: