Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

İngilizce Fırsatım Programı

img

İNGİLİZCE FIRSATIM PROGRAMI HAKKINDA

Esas Sosyal “İlk Fırsat” Programının günümüze dek iş arayan fakat fırsat eşitsizliğine maruz kalan 200 genç için tam zamanlı ve maaşlı totalde 30 üzeri farklı sivil toplum kuruluşları bünyesinde ilk iş tecrübelerini edinmiştir.

Hayırlı Sabancı tarafından verilen destekle  İngilizce Fırsatım Programı ile birlikte işverenin daha az tercih ettiği devlet üniversitesinde okuyan 250 öğrenci için ingilizce eğitim fırsatı sunacaktır.

İngilizce Fırsatım Programının dahilinde katılımcılara çevrimiçi canlı sınıflar ile 12 ay boyunca 3 kur eğitim verilecektir. Minimum seviye olarak Intermediate eğitim tamamlanacaktır.

 

Esas Holding’in destekleriyle  programın kapsamı ile İngilizce Fırsatım Programı katılımcıları  MS Office programlarının , İngilizce CV ( özgeçmiş ) hazırlamanın  ve Kariyer Yönetimi eğitimleriyle İngilizce mülakat koçluğu vb. desteği verilecektir. .

 

Esas Holding tarafından finanse edilen İngilizce Fırsatım Programı  için seçme değerlendirmelerindeki süreç  E-Bursum ile  İngilizce eğitim içeriğin hazırlığı ve katılımcılar için aktarımı Berlitz iş birliğiyle sağlanacaktır.

Program için katılım sağlamayı hak kazanacaklar , öncelik olarak çevrimiçi oryantasyon programına katılım sağlaması gerekecektir.

İngilizce Fırsatım Programı sonucunda  3 kur eğitimi başarıyla tamamlayan kişiler Berlitz eğitim sertifikasını alacaktır. Ayrıca, Hayırlı Sabancı ve Emine Sabancı Kamışlı imzalı sertifikasını alacaktır.

 

 

Hayırlı Sabancı Desteği ile gerçekleşecek olan İngilizce Fırsatım Programı sona erdiğinde ve 3 kur eğitimi başarı bir şekilde bitirenler, uluslararası geçerliliği olan Berlitz eğitim sertifikasıyla birlikte Hayırlı Sabancı ve Emine Sabancı Kamışlı imzalı sertifikasını alacaklardır.

 

 

BAŞVURU ŞARTLARI

İngilizce Fırsatım Programı için başvuru yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan şartları sağlamanız gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Türkiye’deki devlet üniversitelerinden birisinde  okumak,

 

Üniversitede 3. sınıf öğrencisi olmak 5 veya 6. sınıf olanların ise sondan bir önceki sınıfta olması ve beklenilen mezuniyet senesinin 2023 olması,

Önlisans öğrencileri için 1.sınıf öğrencisi olan,

GNO 4 üzerinden minimum 2,50 olması (100’lük sistem ile minimum 65),

3 dersten fazla başarısız dersinin olmaması,

3 kur süresince, yaklaşık 12 ay boyunca  toplamda 144 saatlik çevrimiçi İngilizce derslerine katılım sağlaması

Akademik başarısı olan, ingilizce öğrenme konusunda motivasyonunun yüksek olması, gönüllülüğü ve kulüp çalışmasında aktif rol alması seçim için öncelik sebebi olacaktır.

 

2023 döneminde ise katılımcıların eğitime başlangıç tarihi Nisan ilk haftası olacaktır.

Son başvuru tarihi 25 Aralık 2022
Ön değerlendirme 26 Aralık 2022 – 9 Ocak 2023
Telefon mülakatının yapılması 13 Ocak – 20 Şubat 2023
Seviye tespit sınavı: 9 Ocak – 13 Şubat 2023
27 Şubat – 7 Nisan 2023 – Katılımcıların belirlenmesi ve oryantasyon
10 Nisan  2023 – 30 Mart 2024 Eğitimlerin başlangıç ve bitiş tarihi

 

Resmi web sitesine erişmek ve başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: