Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Hollanda ,Vlodrop Uzun Dönem Gönülllülük Projesi

img

FAALİYET AÇIKLAMASI

MERU (Maharishi Avrupa Araştırma Üniversitesi), Maharishi’nin dünya çapındaki Transandantal Meditasyon™ organizasyonlarının uluslararası genel merkezidir.

 

Rolü, her bireyin tam gelişimi ve dünya çapında daha barışçıl, aydınlanmış bir toplum için Maharishi Bilinç Teknolojisinin (MTC) bilgisini ve yönetimini sağlamaktır.

 

Bir gönüllü olarak, Hollanda Ulusal Parkı De Meinweg’in kalbindeki kampüsümüzde çalışan 150 ila 200 kişilik topluluğumuza mutfak ve yemek hizmetlerinde veya (yılın belirli zamanlarında) gönüllü olarak katkıda bulunacaksınız.

 

MERU’daki gönüllü programına katılımınızın bir parçası olarak, Transandantal Meditasyon öğrenecek ve kendi içsel potansiyelinizi tam olarak geliştirmek için bütünsel, dengeli bir yaklaşımı deneyimleyeceksiniz.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

 

MERU, ortak bir evde kendi odanızı, taze hazırlanmış organik vejetaryen yemekleri ve çeşitli organik gıda ürünlerine erişimi içeren konaklama birimleri sunmaktadır.

Aylık 230 Euro veya 270 Euro kredi (+50 Euro nakit) arasında seçim yapabilirsiniz. Krediler daha sonra İleri Transandantal Meditasyon Teknikleri, kurslar veya özel Maharishi Ayurveda tedavileri için kullanılabilir. Gönüllülerimiz için MERU’dan günlük ulaşım sağlanmaktadır.

 

Ayrıca De Meinweg Milli Parkı gibi güzel çevreyi keşfetmeniz için size bir bisiklet sağlanacaktır.

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Konaklamanızın başlangıcında, sertifikalı bir öğretmenle 4 günlük bir kurs sırasında Transandantal Meditasyon öğreneceksiniz.

 

Gönüllülerin bilgilerini derinleştirmeleri ve meditasyon deneyimlerini günlük yaşamlarına entegre etmeleri için çeşitli programlar düzenliyoruz.

 

Her hafta grup meditasyonları ve bilgi toplantıları yapılmaktadır. Gönüllü olarak Maharishi’s House’daki kutlamalarımıza katılabilir ve MERU tarafından sunulan çevrimiçi kurslarda %50 indirim kazanabilirsiniz.

Zamanınızı içe dönerek ve içsel benliğinizi daha fazla keşfederek geçirebileceğiniz harika ve eşsiz bir yer.

 

KATILIMCI PROFİLİ
En az 18 yaşında. Çok kültürlü, uluslararası bir toplulukta çalışmaya ilgi. Meditasyona yakınlık ve Transandantal Meditasyon öğrenmeye ilgi.

 

İyi derecede İngilizce bilgisi, temel Almanca ve/veya Felemenkçe becerileri yardımcı olabilir ancak zorunlu değildir.

Proje tarihleri: 01/06/2023 to 31/05/2024

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: