Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Hollanda , Leiden Üniversitesi Lisans ve Yüksek Lisans Bursları 2022 – Tüm Masraflar Karşılanıyor

img

Leiden Üniversitesi Bursları 2022,Tamamen Finanse Edildi!

2020 yılı için Leiden Üniversitesi Akademik yılı için burs başvuruları başladı. Bu üniversitede burslu olarak eğitim almak isteyen tüm öğrenciler başvuru için hazırlanıyor.

Leiden Üniversitesi bursları için başvurular başladı. Hollanda’da üniversite eğitimi almak isteyen kişiler sıraya giriyor.

Minerva Burs Fonları Vakfı, Uluslararası öğrencilere Leiden Üniversitesi’nde eğitim görmeleri için burs imkanı sunuyor.

Ancak bu burslar Lisans ve Yüksek Lisans programına katılım sağlayacak öğrenciler için geçerlidir. Burs kapsamında tüm Lisans ve Yüksek Lisans öğrencileri Leiden Üniversitesi burs imkanından faydalanabilir. Burslar ırk ve milliyet gözetmeksizin herkese sunulmaktadır.

Leiden Üniversitesi bursları tamamen finanse edildiği için tüm burs masrafları kurum tarafından karşılanmaktadır.  Leiden Üniversitesi burs başvuruları yılda iki kez açılacaktır.

Bu doğrultuda bu muhteşem imkanı kaçırmadan hemen başvurunuzu oluşturun. Başvuru süreci çevrimiçi olarak sürdürülecektir. Yapılan başvuruları Leiden Üniversitesi profesörleri tarafından incelenecek ve değerlendirilecektir.

Bu burs Hollanda’da ki Leiden Üniversitesi’nde okumak isteyen tüm öğrenciler için geçerlidir.

Leiden Üniversitesi, Hollanda’nın Leiden ilinde bulunan bir kamu araştırma üniversitesidir. Aynı zamanda Avrupa’nın en iyi araştırma enstitülerinden birisi olduğunu belirtmek isteriz.

Minerva Vakfı, Hollanda Bakanlığı tarafından yürütülen ve finanse edilen bir hayır kurumu olarak biliniyor. Minerva Burs Fonu Vakfı, farklı çalışma alanlarında ve araştırma projelerinde burs sağlamak amaçlı hizmet sunuyor.

Bu doğrultuda yurt dışında en iyi araştırma enstitüsünde tam burslu bir şekilde eğitim almak için umutlarınızın yüksek, inancınızın tam ve bursa başvuru yapmak için bu fırsatı kaçırmayın.

Leiden Üniversitesi Bursları Hakkında Ayrıntılı Bilgi

Leiden Üniversitesi’nde pek çok bölüm yer alıyor. Bu bölüm de okumak isteyen öğrencilere üniversite burs imkanı sunuyor. Aynı zamanda üniversite hayatı boyunca Hollanda’da tüm masraflar okul tarafından karşılanıyor.

Sizler de OC topluluğumuza katılmak istemez misiniz? 17000’den fazla gençlik liderine katılın ve geleceğinize yön verin.

Uzmanlar tarafından alacağınız destek sayesinde bu imkanı elde edebilirsiniz. Katılmak için web sitemizi ziyaret edin ve Instagram hesabımızdan bizleri takip edin.

Uygunluk Kriterleri

Leiden Üniversitesi bursu için başvuru yapacak kişilerin aşağıda yer alan kriterleri sağlıyor olması gerekmektedir. Eğer bu kriterlere uygunsanız başvurunuz onaylanacaktır. 

Öğrenci ilk olarak Leiden Üniversitesi’nde bir Lisans ya da Yüksek Lisans programına kayıt olmalıdır.

L.S.V Minerva üyesi olmayın.

Bu başvuru Hollanda’da ya da yurtdışında istisnai ya da prestijli bir çalışma ile araştırma projesi ile ilgilidir. 

Projeler yanda yer alan kategorilerden birisine girer. (çalışma, araştırma ya da staj)

Proje bittikten sonra öğrenci, proje raporunu görseller ile birlikte 3 ay içerisinde teslim etmek zorundadır.

Programın Faydaları

Bu programa katılım sağlayacak öğrencileri çeşitli avantajlar bekliyor. Çünkü öğrencilerin ücretsiz bir şekilde eğitim görmesi için hem üniversite hem de Minerva vakfı destek oluyor. Peki, Leiden Üniversitesi burslarının sunduğu avantajlar nelerdir?

900 Euro ile 2000 Euro arasındadır.

Araştırma maliyeti

Seyahat maliyeti

Konaklama maliyeti (yaşam maliyeti)

Leiden Üniversitesi Başvuru Süreci Hakkında Bilgi

Başvuru formunu indirerek eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Başvuru dosyanızın tamamını belirtilen adrese göndermelisiniz.

Komisyon başvuru kriterlerine göre değerlendirilecektir.

Başvuru yapan adaylar, başvurularının kabul edilip edilmediğini, burs alıp almayacaklarını son tarihten bir ay önce öğrenecektir.

Başvuru belgelerinin eksik olmasından öğrenci sorumludur. Eksik ya da geç başvuru durumunda Minerva ve Leiden Üniversitesi sorumlu olamaz.

Profesyonel hizmetlerimizden yararlanarak bu programa katılım şansınızı artırabilirsiniz.

Sizler de bu kaçırılmaz fırsat için hemen başvurunuzu oluşturun. Aşağıda okulun burs imkanı sunduğu bölümler yer alıyor.

Beşeri Bilimler

Arkeoloji

Yasa

Bilim

Sosyal ve Davranış Bilimleri

Tıp/LUMC

Yönetim ve Kültürel İlişkiler

2022 yılı Leiden Üniversitesi burs başvurusu için son tarihin 15 Aralık 2021 olduğu resmi olarak açıklandı.

Son başvuru tarihi 15 Aralık 2021’dir. Bu tarihten önce Leiden Üniversitesi’nde burslu bir şekilde eğitim almak isteyen her öğrenci başvuruda bulunabilir.

Başvuru için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: