Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

HIZLI Caz Akorları Ustası Olun (Gitar)

img

290 TL değerindeki kursa 1 Gün içerisinde kaydolursanız ömür boyu ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

Kursa kayıtlı 8.442 öğrenci vardır

Kurs 16 bölümden oluşmaktadır.  64 ders bulunmaktadır.  6 sa 2 dakika uzunluğa sahiptir.

Kurs sonunda bitirme sertifikası alabileceksiniz.

Kurs 14 makale ve 21 indirilebilir kaynak sunmaktadır.

En Sevdiğiniz Rock ve Pop Şarkılarınıza Güzel Akorları Karıştırın + Caz ve Diğer Güzel, Gelişmiş Şarkıları Zahmetsizce Çalın

Bu Kurs ile Neler Öğreneceksiniz?

  • Sonunda en kullanışlı, en havalı akor türlerini ve akor şekillerini EFFORTLESS bir şekilde çalabileceksiniz – bu da gitarınızdan heyecan verici yeni sesler çıkaracaktır.
  • Herhangi bir caz şarkısını ve diğer gelişmiş türlerden şarkılar çalabileceksiniz.
  • Repertuarınızı, derste derinlemesine öğreneceğiniz, ünlü şarkıların bir dizi canlı, Çalması EĞLENCELİ, cazibeli versiyonlarıyla zenginleştireceksiniz. (Dersler, sekmeler ve akorlar dahildir)
  • Basit akorları süslü tınlayan akorlarla değiştirerek en sevdiğiniz rock & pop şarkılarına yeni bir soluk getirebileceksiniz.
  • Akor sayfalarında “basitleştir” düğmesine tekrar tıklamanıza asla gerek kalmayacak – çünkü gelişmiş akor türlerine de aşina olacaksınız.
  • ŞARKICILAR – Büyük bir ilham artışının keyfini çıkaracak ve ÇOK daha renkli ve daha ilginç şarkılar yazabileceksiniz.
  • Gelişmiş akorların arkasındaki teoriyi öğrenecek ve anlayacaksınız. (Basit, kısa ve öz bir şekilde)
  • Bonus: Müzik hayatınızı iyileştirmenize yardımcı olacak çeşitli gitar konularında 8 Guitar Songs Masters’ın süslü e-kitaplarının keyfini çıkarın.
  • Bonus: Tüm zamanların 110’dan fazla çalması en eğlenceli gitar şarkısının bulunduğu güzel, basılabilir şarkı kitabı – böylece yeni tekniklerinizi uygulayabileceğiniz şarkılara sahip olacaksınız.

Kurs Tanımlama

– En havalı, en güzel caz şarkılarını bile (kısa süre önce tamamen sizin liginizden çıkmış gibi görünenleri) bile KOLAYCA çalabilirsiniz – ve insanlar sadece SİZİN gitarınızdan çıkan seslerin ne kadar özel olduğuna şaşıracaklar.

– Kendinizi bir daha asla süslü, kulağa hoş gelen bir akor çalan profesyonel bir oyuncuya bakarken bulamayacaksınız ve bunun ne tür bir akor olduğu ve nasıl çalınacağı hakkında hiçbir fikriniz olmayacak.

– Orijinal olarak sadece basit akorlarla çalınan favori rock & pop şarkılarınızı alıp bunlara taze, süslü akorları karıştırmaya başlayabilirsiniz (9 akor, 13 akor, 6/9 ve daha fazlası), MUHTEŞEM yaratmak için bunlardan yeni kapak versiyonları. Daha önce kimsenin duymadığı sürümler.

– İstediğiniz HER şarkıyı canlandırabilir, eğlenebilir ve güzelleştirebilirsiniz.

– Şarkı yazıyorsanız, artık bu muhteşem akorları kullanarak kendi şarkılarınızı yazabileceğiniz inanılmaz renkli bir “palete” sahipsiniz.

– Sonunda gelişmiş akor teorisini ANLADINIZ ve “ayak uyduramayacağınız” korkusuyla gelişmiş malzemelerle ilgili konuşmalardan / derslerden bir daha asla çekinmenize gerek kalmayacak.

—————————————

HOŞGELDİNİZ! Müzik hayatınız ikiye ayrılacak – bu kurstan önce ve bu kurstan sonra.

Bu kursta herhangi bir caz melodisini veya bossa nova, funk, R&B ve daha fazlası gibi benzer bir stili çalmanın en hızlı ve kolay yolunu öğreneceksiniz.

Piyasada bulunan en kullanışlı ve sesi en güzel 21 akor şekline hakim olacaksınız, bunları şarkılarda AKILLI bir şekilde kullanabileceksiniz ve insanlar ne çaldığınız ve nasıl ses çıkardığınız karşısında şaşkına dönecek.

Bu kurs, son derece güçlü KISAYOL egzersizlerini kullanarak bunu en hızlı şekilde nasıl yapacağınızı öğretecektir.

———-

Bu aynı zamanda EĞLENCEYLE, teoriyi pratik, müzikal bir şekilde anlarken ve repertuarınızı genişletirken de gerçekleşecek.

NASIL – Arkadaşlarınızla veya sahnelerde çalmaktan gurur duyacağınız harika şarkıların (seksi akorları da içeren) muhteşem, korkak ve benzersiz versiyonlarını kullanarak öğreneceksiniz.

Bunların repertuarınızda şarkı çalmanın en eğlenceli yolu olacağını garanti ederim.

BU ŞARKILAR ŞUNLARDIR

Fly Me to The Moon

· Stand By Me

· Just the Two of Us

· The Girl from Ipanema

· You Are My Sunshine

· Autumn Leaves

· You Sexy Thing

Daha önce hiç duymadığınız  canlı ve eğlenceli versiyonlarda ve her ay düzenli olarak eklenen daha fazla şarkıyla.

———-

Ekstra: The Guitar Songs Masters Complete E-Books Library: Yukarıdakilerin yanı sıra, gitar hayatınızı iyileştirmenize yardımcı olacak 7 tane daha şık gitar E-Kitabı alacaksınız.

1. Gerçekte Kullanacağınız En İyi 14 Gitar Uygulaması

2. Hızlı İyileştirme için 11 Gitar Uygulama İpuçları

3. Komple Gitar Akorları Hile Kitabı

4. İhtiyacınız Olan En İyi 13 Gitar Aksesuarı

5. My Secret Songbooks Link-Bank: 5000+ Şarkı ile 7 Songbook’a Erişim Sağlayın

6. Gitarınızı Kişiselleştirmenin 9 Harika Yolu

7. Ritim Anlayışınızı Geliştirin Hile Sayfası

———–

Neden Beni Dinlemelisiniz?

Merhaba, benim adım Alon Cooper. Çevrimiçi öğretim işimi yürütürken, mekanlarda çalarken (tek başına veya grupla) ve nereye gidersem gideyim en iyi müzisyenlerden bir şeyler öğrenirken dünyayı geziyorum.

Dünya çapında en çok okunan beş gitar blogundan biri olan Guitar Songs Masters’ın ve 10’dan fazla benzersiz gitar kursunda 70.000’den fazla öğrenciye sahip olan GuitarSongsMasters Video Courses Academy’nin kurucusuyum.

Son birkaç ayda, bu akorları öğrenmenin en iyi ve en hızlı yolunu bulmak için çok çalıştım (ve birçok öğrenci üzerinde test ettim) ve şimdi sizinle paylaşmaya hazırım.

Öyleyse, yolculuklarınızda bir sonraki seviyeye giden en hızlı rotayı istiyorsanız – şimdi kaydolun ve başlayalım.

 

Bu kurs kimler için uygun:

Caz müziği veya başka bir gelişmiş tür çalmaya başlamak isteyen gitaristler.
Sesini bir sonraki seviyeye taşımak ve şarkı çalarken güzel akorları dahil etmek isteyen gitaristler.

Kursa ücretsiz kaydolmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: