Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Hırvatistan , Samobor 7 Günlük Erasmus+ Projesi

img

Projeye hangi ülkelerden katılım sağlanacaktır?

Hırvatistan, İtalya, Letonya, Hollanda, Kuzey Makedonya Cumhuriyeti, Romanya, İspanya, Türkiye

Katılımcı ücreti yoktur.

 

Proje kapsamında masraflarınız karşılanacaktır.

Organize eden kuruluş:Association for promoting positive affirmation of youth in society “Impress” Daruvar (Youth NGO)

 

Program 12-20 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecektir.

 

 

“The invisible”, kronik sağlık koşullarına sahip gençlerin dahil edilmesi söz konusu olduğunda, gençlik çalışanlarının risk yönetimi ve kriz müdahalesi alanındaki yeterliliklerinin geliştirilmesini desteklemeyi amaçlamaktadır.

Görünmez bir hastalık, dışarıdan görünür belirtiler veya belirtiler göstermeyen bir hastalıktır, ancak savaşan kişinin içsel savaşı zihinsel ve fiziksel enerji gerektirir ve sadece günlük görevleri yapmak zayıflatıcı olabilir.

 

Gençlik çalışanlarının, bu hedef gruptaki katılımcıları nasıl destekleyeceklerini ve projeleri dahil olan herkes için nasıl daha güvenli ve eğlenceli hale getireceklerini bilmeleri gerekir.

Eğitimin içeriği aşağıdakileri içerecektir:

Sağlık engellerine vurgu yaparak Erasmus+ programı ve daha az fırsat kavramının anlaşılması; en yaygın kronik sağlık durumları hakkında temel girdiler;

projenin her aşamasında risk yönetimi ve kriz müdahale planlarının geliştirilmesi ve uygulanması; gençlik projelerinde güvenliğin önemi.

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: