Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Hırvatistan Haziran’da 6 Günlük Erasmus+ Projesi

img

Hırvatistanda gerçekleşecek Erasmus+ Eğitim Kursu “Sustainability is My Ability” adlı projesi Türkiyeden katılımcılar aranıyor.

 

Proje Açıklaması:

 

Giderek daha fazla insan, dünya üzerindeki etkisinin daha fazla farkına varıyor. İnsanlar, özellikle gençler, yediğimiz yiyeceklerden, kullandığımız ulaşım türlerine, giydiğimiz giysilere ve çok daha fazlasına kadar yaptığımız her şeyin çevremizi ve yaşadığımız gezegeni etkilediğinin farkına varıyorlar.

 

Yaptığımız bu etkinin daha fazla insan farkına vardıkça, daha fazla insan yaşam biçimleri konusunda daha bilinçli hale geliyor ve böylece yaşamlarında daha sürdürülebilir olmayı hedefliyorlar.

Sürdürülebilir yaşam, birçok alanı bünyesinde barındıran bir yaşam biçimi ve felsefesidir. Bu eğitimde bu konuda daha fazla bilgi edinme fırsatı bulacacaktır

 

Projenin Hedefleri:

Sürdürülebilirliğin ne olduğunu daha iyi anlamak

 

Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini (SDGS) tanımak ve daha iyi anlamak

 

Gençlik çalışmalarının sürdürülebilir ve daha yeşil kapasitesini artırmak, gençlik kuruluşlarını birlikte çalıştıkları gençlere olumlu bir örnek olarak yeşil politikaları ve davranışları günlük işlerine daha iyi dahil etmeye hazırlamak

 

Proje Adı : Sustainability is My Ability

Proje tarihleri: 18-24 Haziran 2023 (+2 seyahat günü)

Proje Yeri: Oroslavje, Hırvatistan
Katılımcı sayısı: 4+2

Proje dahilindeki tüm masraflar ve seyahat ücreti karşılanacaktır.

Proje ingilizce dilinde gerçekleşecektir, yeterli düzey ingilizce bilme zorunluluğu vardır.

 

 

Başvuru Formuna erişmek için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: