Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Hırvatistan , Djakovo 7 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu

img

Türkiye’den 3 katılımcı seçilecektir.

Djakovo, Hırvatistan – 08-16 Kasım 2022

📌 Ülkeler: Hırvatistan, Gürcistan, Yunanistan, Türkiye, Kuzey Makedonya, Polonya, Sırbistan, Ermenistan

📢 Çalışma Dili: İngilizce

🎂 Yaş: +18

✅ Seyahat masrafları, konaklama, günde 3 öğün yemek ve projeyle ilgili diğer harcamalar %100 Erasmus+ tarafından finanse edilir.

 

Projenin Tanımı

Bu proje fikri, ortaklarla birlikte yapılan araştırmadan çıktı.

 

Araştırma; konu olarak gençleri, özellikle imkanları kısıtlı gençleri dahil etme yöntemlerini ve çalışma ortamına uyum yollarını içeren projeye olan ihtiyaçlarını ifade eden katılımcılardan doğrudan gelecek faaliyetler için gelen geri bildirimlere dayandırıldı.

ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak ve yüksek öğrenme sonuçlarına ulaşmak için onlarla birlikte yaklaşılacak. Ayrıca, bu projeye katılan gençlik çalışanları ve aynı zamanda araştırmamıza katılan gençlik çalışanları ve liderleri tarafından tanınan ihtiyaçlardan biri, özellikle Covid-19 döneminden sonra gençlik çalışmalarında inovasyon ihtiyacıydı.

 

Ayrıca, bu projeye dahil olan ülkelerin seçimi, bunların yeni durumlarla başa çıkması daha zor olan ve gençlik çalışanlarını eğitmesi ve daha fazla çalışmak için kapasitelerini artırması gereken ülkeler olduğunu gördüğümüz araştırma sonuçlarına dayanmaktadır.

 

Başvuru için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

 

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: