Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Fransa Nantes Gençlik Forumu – Masraflar Karşılanıyor

img

Nantes Yaratıcı Nesiller Forumu, Nantes ve Avrupa’dan katılımcıları, vatandaşlık ve “birlikte yaşama” kavramlarıyla bağlantılı olan yenilikçi ve ilham verici projelerini sunmak için davet etmektedir.

 

Bu foruma katılanlar şunları yapma fırsatına sahip olacaklar:

Kendi somut girişimlerini sunmak ve tecrübelerini paylaşmak,

Proje oluşturma becerilerini geliştirmek,

 

Gelecekte potansiyel ortaklarla tanışarak sınır ötesi projeler oluşturmak ve NCG İşbirliği Ödülü (5000 avroya kadar) ile desteklenmek,

Avrupa gençliğiyle birlikte şehir ziyaretleri yapmak ve kültürel ve sosyal etkinliklere katılmak.

Maliyetler hakkında

 

Maliyetler konusunda ise Avrupalı katılımcılar için ulaşım, konaklama ve yemek masrafları Nantes Métropole tarafından karşılanmaktadır.

Ancak, seçilen katılımcılardan ulaşım biletlerini kendilerinin almalarını istenmektedir. Daha sonra organizasyon, katılımcıların gönderdiği orijinal makbuz ve biletler doğrultusunda kişi başı 400 Euro’ya kadar olan seyahat masraflarını geri ödeyecektir.

 

Başvuru süreci aşağıdaki adımları içermektedir:

Projelerinizi sunmak ve başvuruda bulunmak için ‘birlikte yaşama’ kavramını güçlendiren, genel anlamda ‘vatandaşlık’ yaklaşımını içeren ve özgün bir projeyi veya girişimi hazırlamalısınız.

 

Projeleriniz çeşitli temalarla ilişkilendirilebilir, örneğin çevre, sağlık, eğitim, kültür, spor, kültürler arası diyalog, ayrımcılıkla mücadele, medya vb.

Projeleriniz somut olmalı veya henüz gerçekleştirilmemişse en azından ileri bir düşünme aşamasında olmalıdır.

 

Detaylar ve başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

 

Tarih: 24-27 Ekim 2023

Yer: Nantes, Fransa

Program Dili: İngilizce

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: