Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Fransa 2 Haftalık Haziran ayında Gönüllülük Projesi

img

Proje Hakkında

Kuruluş, gençleri güçlendirmek ve daha fazla fırsat yaratmakla ilgilidir.

Bu proje, yeteneklerini geliştirmek için daha fazla fırsat arayan geleceği parlak yaratıcılar için 2 haftalık bir sanat kampıdır.

Kendi özgün sanat eserlerini oluşturmak isteyen gençler içindir. Sanatın türü ne olursa olsun, canlı olarak icra edilebildiği sürece tüm adayların başvurmaları rica olunur!

İki hafta boyunca katılımcılar sanat çalışmaları yapacak, destek için profesyonellere danışacak ve ayrıca yeni arkadaşlar edinecek ve bölgeyi keşfedecekler.

Proje veya uygulamanızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa. süreç, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin!

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Seyajat masrafları ESC kurallarına göre proje tarafından karşılanacaktır. Konaklama ve yemek ev sahibi kuruluş tarafından sağlanacaktır. Proje, gönüllüler için cep harçlığını kapsıyor.

ETKİNLİK SIRASINDA EĞİTİM

Katılımcılar, proje süresince yetenek ve beceri seviyelerine göre eğitim alacaklardır. Gönüllüler ayrıca bölgeyi keşfetmek ve hakkında daha fazla bilgi edinmek için zamana sahip olacaklar.

KATILIMCI PROFİLİ

Yeteneklerini sergilemek ve geliştirmek isteyen genç yetişkinler aranıyor.

Canlı icra edilebildiği sürece dijital sanattan şarkı söylemeye veya dans etmeye kadar farklı sanat dallarına açıktır.  İkili ve üçlü de memnuniyetle karşılanmaktadır.

Bu proje, henüz amatör olan ancak kendi sanat eserleri üzerinde çalışanlar içindir. Yapılan eser başka bir sanatçının cover’ı olmaz. Aday geri bildirim ve yardım alacağı için oluşturma işleminin tamamlanmış olması gerekmez.

Aday, İngilizce iletişim kurabilmeli, orijinal sanat eserleri üzerinde çalışmalı ve yeni arkadaşlar edinmek için heyecanlı olmalıdır.

Başvuru nasıl yapılır?

Potansiyel adaylar, seçme videolarını (2 dakikadan uzun olmayan), ingilizce dilinde Europass formatında CV ve motivasyon mektubunu aviard@mairie-marmande.fr adresine e-posta ile göndermelidir.

Video, wetransfer, dropbox vb. farklı paylaşım platformları kullanılarak gönderilebilir. Lütfen performans için ekran projektörleri, enstrümanlar vb. gibi özel ihtiyaçlarınız olup olmadığını açıklayın.

Projenin resmi adresine erişmek için tıklayınız

Başvuru formunda Europass CV ve Motivasyon mektubu isteniyor.

Europass CV hakkında videomuzu izlemek için tıklayınız

Motivasyon mektubu ile ilgili videomuzu izlemek için tıklayınız

Europass CV ile ilgili yazımıza erişmek için tıklayınız

Motivasyon mektubu ile ilgili yazımıza erişmek için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: