Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Fenerbahçe Üniversitesi Dijital Politika Akademisi – Sertifikalı ve Ücretsiz

img

Katılımcılara Fenerbahçe Üniversitesi Rektörlüğü onaylı sertifika verilecektir. Katılım ücretsizdir.

Kulüp faaliyeti olan sertifikalı dijital politika akademisi hakkında bilgi verelim.

Dijital politika akademisi; ekonomi,siyaset bilimi,uluslararası ilişkiler,insan hakları ve siyasi tarih konularında 101 tabanında eğitim vermeyi amaçlıyor ve üniversiteli arkadaşlarımızın bu konularda yetkinleşip Fenerbahçe Üniversitesi Rektörlüğü onaylı sertifika almasını sağlıyor. Akademimizin kayıtları bugün itibari ile başladı.

Tamamen ücretsizdir.

Fenerbahçe Üniversitesi Uluslararsı İlişkiler ve Politika kulübü tarafından, pandemi dönemini daha vermli hala getirmek adına hayata geçirilen FBÜ Dijital Politika Akademisi için kayıtlarımız açılmıştır.

Tarih, siyaset bilimi, ekonomi, uluslararası ilişkiler ve insan haklarından oluşan toplam beş kategorilik programda birbirinden değerli birçok akademisyen ve sektör insanını bir arada görmek mümkün.

Üstelik asenkron olan eğitim videolarını ne zaman isterseniz izleyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan ve tüm katılımcılara Fenerbahçe Üniversitesi sertifikası verilecek olan Dijital Politika Akademisine katılmak için linke tıkla ve kayıt ol.

Etkinlik kim tarafından organize edilmektedir?

Fenerbahçe Üniversitesi Uluslararsı İlişkiler ve Politika kulübü

Sertifika verilecek mi ? Eğitimler ücretsiz mi?

Tüm katılımcılara Fenerbahçe Üniversitesi Rektörlüğü onaylı sertifika verilecektir. Akademiye katılım ücretsizdir.

Kayıt yaptırmak için tıklayınız

 

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: