Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Erasmusgram Yaz’a Merhaba Kampı – 2

img

Hep beraber Yaz’a Merhaba diyelim! Bu sürecin stresini beraber atalım! Geçen seneki yaz kamplarımıza olan yoğun ilginizin üzerine daha fazla aktivite eğlence ekleyerek bu sene bomba gibi giriyoruz

2 kamp duyurusu ile karşınızdayız. Size uygun tarihte olan kampımıza kaydınızı yapabilirsiniz. 2 kampımız da aynı kamp yerinde olacaktır. İçerikler tamamen aynı.

 

Kamp: 7-8-9-10 Haziran

ERASMUSGRAM YAZ KAMPINA İSTANBUL, ANKARA, KOCAELİ , BURSA, ESKİŞEHİR İSTİKAMETİNDEN TOPLU TAŞIMA İLE GELECEKLER İÇİN

NOT: İSTANBUL VE ANKARA’DAN KAMP ALANINA OTOBÜS KALDIRIYORUZ.  İSTANBUL OTOBÜSLERİ İÇİN TOPLAM 80 KİŞİ, ANKARA OTOBÜSÜ İÇİN 15 KİŞİLİK KONTENJAN VARDIR.  Otobüs ücreti GİDİŞ DÖNÜŞ TOPLAM kişi başı 200 ₺

Otobüsümüz ile gelmek isterseniz eğer katılacağınız tarihi belirterek Erasmusgram organizasyon sayfamız ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Otobüs için yerinizi ayırtmak için mutlaka ilk önce Erasmusgram organizasyon sayfamız ile iletişime geçiniz

Kamp ücreti 180 ₺  Kampımızda neleri içeriyor?

 • 3 Gece 4 Gün Kamp Alanı Kullanımı ( Duş için sıcak su mevcuttur. Duş tuvalet temizdir)
 • Eğitim ( Erasmus+ projeleri nedir? Başvurular nasıl Yapılır? Motivasyon mektubu ve Europass CV nasıl yazılır?)
 • Aktiviteler ( Voleybol turnuvası , Ödüllü Bilgi yarışmalar, Oyunlar, Açık Hava Sineması, Dans, Kamp ateşi oyunlar ve sohbetler, – Gün doğumunu izleyeceğiz (Trekking) , Gün batımı )
 • Kahvaltılar ve Akşam Yemekleri
 • İkramlar
 • Deniz 15 dakika mesafede, serbest zaman dilimlerinde denize gidebileceksiniz.
 • Dj Performansıyla Eğlence ( Dj kendi içimizden birisi )
 • Konaklama çadır ile olacaktır. Sınırlı sayıda çadır kiralama imkanı vardır. ( Çadır kiralayacak kişiler çadırı ilk kez siz kullanacaksınız. Yeni alınmış çadırlar)

Pandemi şartlarına uygun olacak şekilde aktivitelerimiz gerçekleşecektir. Maske ve dezenfektan dağıtımı yapılacaktır.

Not: Katılımcı sayısı cinsiyet dengesi gözetilecek şekilde olacaktır. Kadın katılımcı sayısı erkek katılımcıdan az olmayacak şekilde olmasına dikkat edeceğiz.

 • Kampa katılan herkese ( İngilizce, Türkçe) katılım sertifikası verilecektir

Kamp, Fethiye’de Sığla Kamp’ta gerçekleşecektir. Otogarda yanıklar dolmuşuna binip Oasis villaları durağındna indikten sonra sizin kamp alanına transferinizi sağlayacağız

Fiyata dahil olmayanlar:

 • Tekne Turu ( isteğe bağlı) : Tüm gün sürecektir ve açık büfesi bulunmaktadır. Koylar gezilecek ve istenilen koyda kalarak zaman geçirebileceksiniz. Tekne tamamen Erasmusgram katılımcıları için olacaktır.
 • Safari Turu
 • At binme aktivitesi: (isteğe bağlı)  1,5 saat sürmektedir. Ormandan başlayarak denize kadar 1,5 saat boyunca at bineceksiniz.
 • Kişisel harcamalar
 • Yol masrafları

Kamp ücreti 180 ₺

Kamp ücreti + çadır kiralama = 250 ₺ ( Çadır 2 kişiliktir. Çadır kiralama ücreti kişi başıdır. Limitli sayıda çadır olduğu için çadırlarda 2 kişi konaklatıyoruz.)

Ödemenizi yaptıktan sonra ve formu doldurduktan sonra kesin kaydınız gerçekleşecektir

Kamp ücreti 180 ₺

Fatih Öncebe
Ziraat Bankası
IBAN: TR220001001586633792685001

Kamp ücretini önceden öderseniz 180 ₺

Başvuru formuna erişmek için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: