Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Dünyadaki Tüm Havalimanlarının Wi-Fi Şifreleri

img

Yurt dışına çıktığınızda iletişim ihtiyacı kurmak için internete ihtiyacınız olabilir.

İnternet ihtiyacınızı gidermek için bazı havaalanlarında bulunan şifreleri paylaşan siteden sizlere bahsetmek istiyoruz.

WiFox uygulamasını da kullanabilirsiniz. Dünyanın her yerinden havaalanı ve salon ,cafe wifi şifrelerinin sürekli güncellenen bir haritası mevcuttur.

 

Harita görünümünde, kablosuz bilgilerinin bulunduğu herhangi bir wifi simgesine dokunabilir ve parolayı panoya kopyalamak için düğmeyi kullanabilirsiniz.

Harita çevrimdışı olarak kullanılabilir, bu nedenle seyahat ederken WiFox’u kullanmak için İnternet bağlantısına ihtiyacınız yoktur.

 

WiFox şu anda dünya çapında 700’den fazla havaalanı için kablosuz İnternet bilgisine sahiptir.

Ayrıca Android ve IOS üzerinden uygulamayı da indirebilirsiniz. Uygulamayı kullanmanız için internet gerekmiyor.

 

Uygulama ücretli fakat siz aşağıda bulunan linkten haritada istediğiniz havaalanını seçerek havalanında olan wifi şifrelerine erişebilirsiniz

Uçuşlarınızdaki aktarmalı uçuşlar arasındaki farkın fazla olması internet ihtiyacınızı ortaya çıkarır ve bulunduğunuz havalimanındaki ücretsiz wifi arayışınızda  verilen hizmetler kurtarıcınız oluyor.

 

Sürekli güncelleniyor ve güncel ücretsiz wifi hizmetleri ekleniyor

Erişmek için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: