Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Bulgaristan’ın Sofya şehrinde ESC Projesi için Gönüllü Aranıyor

img

Proje kapsamında yol masrafları, konaklama, yerel ulaşım desteği,  yemek, sigorta , vize  masraflarınız karşılanacaktır. Gönüllü her ay cep harçlığı alacaktır. Gönüllü, proje boyunca Bulgarca dil desteği  alacaktır

Proje sonunda Youthpass sertifikası verilecektir. Youthpass uluslararası geçerliliği olan bir sertifikadır

Proje 2 ay sürecektir.

Gönüllü Türkiye’den seçilecektir

Proje Tarihleri: 2 Ocak – 28 Şubat 2021
Proje nerede gerçekleştirilecektir: Sofya , Bulgaristan

Gönderici Kuruluş: Bolu Gençlik Derneği

Proje için, sürenin az kalmasından dolayı geçerli vizesi olan veya Yeşil pasaportlu gönüllü aranmaktadır.

Ev sahibi kurum hakkında bilgi

Bir GÖNÜLLÜ Barındırma ve Kalite etiketi ile akredite bir kuruluş olarak ICDET, 18-30 yaş arasındaki gençlere, 12 aya kadar tam gün ücretsiz ve gönüllü hizmet uygulaması yoluyla topluma kişisel bağlılıklarını ifade etme fırsatı verir Bulgaristan’daki uluslararası gönüllüler ve AB içinde veya dışında başka bir ülkedeki Bulgar gençler için de fırsatlar sunmaktadır.

PDD Departmanı, kişisel gelişim fırsatı, AB, Ulusal ve Uluslararası kurumlardan sağlanan fonlarla canlı proje teklifleri, Erasmus + programının tüm Temel Eylemleri, Avrupa Dayanışma Birliği ve Avrupa Komisyonu’nun iklimle mücadele öncelikleriyle ilgili diğer projeler genç işsizliğinin ve okulu erken yaşta bırakan gençlerin oranının değiştirilmesi, azaltılması.

Eğitim tamamlandıktan sonra, ortaklar AB tarafından finanse edilen ve Erasmus + projelerine aşinadır – başarılı bir hazırlığın uygulanması, Avrupa Birliği’nin Erasmus + programının tüm Temel Eylem faaliyetleri için proje önerileri yazma ve gönderme;

Uluslararası ve Ulusal ajanslar, Avrupa Birliği kurumları ve bankaları ve çeşitli uluslararası kuruluşlar tarafından finanse edilen kişisel projelerin geliştirilmesi.

Başarılı bir şekilde finanse edilen tüm Erasmus + Eylemleri, EVS / ESC programı, Erasmus Stajyerleri, stajyerler vb. İçin proje tekliflerine geliştirme ve yönetim;

Çeşitli ekonomik sektörler, uluslararası ticaret ve istihdam fırsatları için finansmana erişim.

Başlangıç ​​öncesi hızlandırıcılar ve başlangıç ​​fikirleri geliştirme için hazırlık

Ev Sahibi Kurum hakkında daha fazla detay almak için tıklayınız
Başvuru için bolugenclikdernegi14@gmail.com adresine BULGARİSTAN EVS Başlığı ile ingilizce CV ve motivasyon mektubunuzu 26.12.2020 saat 23.59’a kadar mail atınız.
Europass CV hakkında yazımıza erişmek için tıklayınız
Motivasyon mektubu nasıl hazırlanır başlıklı yazımıza erişmek için tıklayınız
Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: