Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Belçika , Gent Uzun Dönem Gönüllülük Projesi

img

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Kiwanis, çocukların yaşamlarını iyileştirmeyi misyon edinmiş bir hizmet kuruluşudur. Gençlik projelerine bağış toplama faaliyetleri yapan eski nesil yerel kulüpleri var.

Yerel kulüpler ülkeye göre gruplandırılmıştır (“bölge” dediğimiz şeye) ve bir Avrupa şemsiyesi vardır. Bu proje, bölgelerimizi ve Avrupalı ​​gönüllü liderlerimizi desteklediğimiz Kiwanis’in Avrupa ofisinde gerçekleşiyor.

Web seminerleri, eğitimler düzenliyoruz, haber bültenleri hazırlıyoruz, ilçelere ve kulüplere sorularıyla yardımcı oluyoruz.

DOĞRUDAN ÇOCUKLARLA DEĞİL, mahallelerimiz ve eski nesil gönüllü liderlerimizle ÇALIŞIYORUZ.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

2 Gönüllü, tek odalı, ancak ortak mutfak, banyo, oturma odası olan bir dairede ağırlanıyor. Yemek parası, harçlık, internet bağlantısı sağlanmaktadır.

Lütfen tüm ayrıntılar için çağrıyı – web sitesini dikkatlice okuyun: https://kiwanis.callforvolunteers.eu Burada bazı resimler bulabilirsiniz: https://kiwaniseurope.padlet.org/janvanhove/KE_2023_ESC_04

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Yerinde eğitim veriyoruz ve gönüllüler de Avrupa eğitimlerini organize eden ekibimizin bir parçası.

 

 

Bunun yanı sıra, gönüllüler eğitimlerin ve web seminerlerinin organizasyonuna da katılacaklar: 2023’te Güney’de bir eğitici tren Fransa, Roma’da bir gençlik eğitimi, Amsterdam’da bir Avrupa toplantısı… planlandı.

Geçmişte düzenlediğimiz web seminerlerinden ve eğitimlerden bazı örnekleri burada bulabilirsiniz: https://academy.kiwanis.eu/past-kap-even

 

KATILIMCI PROFİLİ

Lütfen gönüllü çağrısını dikkatlice okuyun: https://kiwanis.callforvolunteers.eu İlgileniyorsanız, lütfen burada bulabileceğiniz formu doldurun. Forma erişmek için tıklayınız

Proje tarihleri: 01/01/2023 to 31/01/2024

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

SADECE GOOGLE FORMUNU TAMAMEN DOLDURAN KİŞİLER DEĞERLENDİRİLECEKTİR. Google formunu dolduracak tüm kişiler bir yanıt alacaktır (biraz sabırla).

Cinsiyet, cinsellik, köken, din ayrımı yapılmıyor, ancak doğru google formunu doldurmazsanız bir cevap alamazsınız. Anlayışınız için teşekkürler.

 

 

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: