Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Belçika , Brüksel 6 Günlük Erasmus+ Projesi

img

Proje Hakkında

HEDEFLER

Bu projenin ana hedefleri şunlardır:

● Genç işçilere, gençleri kendi hesabına çalışmaya etkin bir şekilde dahil etmek ve işlerini sürdürmek için ilgili yetkinlikler, beceriler ve metodolojiler sağlamak.

 

● En dezavantajlı sosyal gruplara mensup gençlerin, derinlemesine düşünme, eleştirel düşünme, topluluk oluşturma ve sivil bağlılığın öğrenme sürecinin en önemli unsurunu temsil ettiği yaygın bir eğitim bağlamının konuşlandırılması yoluyla gerçek anlamda güçlendirilmesini sağlamak.

Projenin özel hedefleri şunlardır:

 

– Avrupa’da kendi kendine girişimciliğin genel kapsamı, farklı mevcut rejimler ve farklı AB ülkelerindeki en iyi uygulamalar hakkında gençlik çalışanlarına özel ve özel eğitim verilmesi.

 

– Gençlik çalışanlarının, etkileyen tüm değişkenlerin mümkün olan en eksiksiz şekilde anlaşılmasını gerektiren “gerçek hayat” senaryolarının nasıl ele alınacağına ilişkin pratik bilgilerini artırmak için somut çalışma örneklerini göstermek.

 

Bu hedef kapsamında, gençlik çalışanlarına ciddi istihdam sorunları yaşayan dezavantajlı gençleri içeren sosyo-ekonomik hassas durumların nasıl etkili bir şekilde yönetileceğini göstermeyi amaçlıyoruz.

 

– Tüm katılımcılar arasında var olan kardeşlik duygusunu pekiştirmek ve uluslararası koalisyonun varlık sebebinin bir bütün olarak gerçekleşmesini sağlamak.

 

– Gençlik çalışanlarının gençlerle çalışma uygulamalarını şekillendirme şeklini etkileyen göze çarpan sorunlar üzerinde yapıcı grup tartışmalarını tetiklemek.

Güncel sorunlar listesi, gençlerin kendi hesabına çalışmasının uzun vadeli sürdürülebilirliği, sosyo-ekonomik perspektiften müdahaleler, kendi hesabına çalışmanın yeşil yönü ve Avrupa Yeşil Mutabakatı’nın gençlik çalışmasının kalitesine etkisi gibi konuları içerir.

 

📆 Tarih: 20-25 Haziran 2023

 

🏩 Yer: Brüksel, Belçika

👤Katılımcı sayısı: 3

🔊 Dil: İngilizce

🎂 Yaş: 18 – 30

✅ Konaklama, 3 öğün yemek ve projeyle ilgili diğer harcamaların %100’ü Avrupa Komisyonu tarafından karşılanmaktadır

✈Biletler ev sahibi organizasyon tarafından temin edilecektir.

 

Projenin bilgi paketine erişmek için tıklayınız

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: