Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Avusturya , Viyana Uzun Dönem Gönüllülük Projesi

img

FAALİYET AÇIKLAMASI

CARITAS VIENNA, şu anda kendilerini zorlu bir durumda bulan, hastalıktan veya talihsiz bir olayın veya bir felaketin sonuçlarından muzdarip olan toplumumuzun üyelerine danışmanlık yapar, onlara eşlik eder ve onları destekler.

CARITAS VIENNA, ihtiyacı olan insanların sosyal, ulusal veya dini geçmişine bakılmaksızın yardım eder. CARITAS VIENNA, farklı sosyal zorluklara odaklanan çeşitli departmanlar yönetmektedir.

 

Bir departman, sosyal risk altındaki insanlar için önleme ve sürekli desteğe odaklanan TOPLULUK ÇALIŞMALARI DEPARTMANI’dır.

 

Bu bölümün çeşitli projeleri konut birimlerine eşlik ediyor, mahalle yardım ağlarını güçlendiriyor, gönüllülüğü destekliyor ve topluluk sanatları aracılığıyla sosyal dışlanmayla mücadele ediyor.

 

Halkla ilişkiler departmanı tarafından yürütülen projelerden biri de KULTURHAUS BROTFABRIK adlı bir kültür merkezidir.

Proje ve görevler hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: https://melange.wien/en/vacancies-in-vienna/

 

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Size Viyana’daki toplu taşıma için bir bilet verilecektir. Harçlık ve aylık yemek yardımı alacaksınız. Bir apartman dairesinde veya öğrenci yurdunda tek kişilik bir odada kalacak, mutfak ve banyo gibi imkanları başkalarıyla paylaşacaksınız.

 

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Avusturya Ulusal Ajansı tarafından sağlanan varış eğitimi ve ara dönem toplantısı.

 

Ev sahibi kuruluş tarafından sağlanan görevle ilgili destek ve eğitim. Koordinatör kuruluş Grenzenlos tarafından sağlanan karşılama günleri, Youthpass çalıştayı, boş zaman programı vb.

KATILIMCI PROFİLİ

Katılımcı sanatla, topluluk çalışmasıyla ilgilenmeli ve yeni insanlarla tanışmaya, yabancılarla ilişki kurmaya ve KULTURHAUS BROTFABRIK’in sakinleri ve ziyaretçileriyle ilişkiler kurmaya açık fikirli olmalısınız.

Gönüllülerden iyi iletişim becerilerine sahip olmalarını ve bir ekip içinde çalışabilmelerini bekliyoruz.

 

Örneğin zanaat atölyeleri, dekorasyon, grafik tasarım, koordinasyon, fotoğrafçılık, sergi ve konferansların planlanması ve düzenlenmesi vb. alanlarda çok çeşitli görevleriniz olacak.

ÖNEMLİ! BAŞVURU İÇİN LÜTFEN GEREKLİ PROSEDÜRÜ TAKİP EDİN:

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: