Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Avusturya , Graz Uzun Dönem Gönüllülük Projesi

img

FAALİYET AÇIKLAMASI

LOGO, gençlerin hayatlarını zenginleştirmeyi ve onlara iş, boş zaman, eğitim, sağlık ve uluslararası projeler hakkında bilgi vermeyi amaçlayan bir Gençlik Bilgilendirme Servisidir.

 

Gençlik bilgilendirme çalışmasının temel görevleri, gençlik, çoğaltıcılar, ortaklar gibi Gençlik Bilgi Servisi’nin hedef kitlesini tanımaktan oluşur.

Bir gönüllü, bilgi okuryazarlığı, nasıl sorgulama yapılacağı, gençler için ilgili bilgilerin nasıl düzenlenip tasarlanacağı gibi gençlik bilgilendirme çalışmasının çalışma yöntemlerini öğrenerek gençlik danışmanlığı konusunda fikir verir.

 

İletişim ekibimize destek olacak ve faaliyetlerimizin tanıtımına yardımcı olacak bir gönüllü aranıyor.

 

Gönüllü, medyanın destekleyici materyalinin oluşturulmasına dahil olacaktır.

Görevler şunları içerir:

Fotoğraf çekmek, düzenlemek; film çekmek, videolar ve makaralar yapmak; sosyal medya için gönderi oluşturma; basılı materyallerin tasarlanması (broşürler, posterler). Ayrıca gönüllüler, etkinlikler ve diğer eğlenceli aktiviteler düzenlememizde bize destek oluyor.

 

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Gönüllü için tek kişilik bir oda sağlanacaktır. Bir gönüllü kendi ihtiyaçlarını karşılamak için ayda 270 Euro ve harçlık için 180 Euro/ay alacak. Bisiklet veya toplu taşıma bileti sağlanacaktır.

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Gönüllü, Avusturya Ulusal Ajansı tarafından düzenlenen Varışta Eğitim ve Ara Dönem Eğitimine katılacaktır. LOGO Gençlik Bilgilendirme Hizmetinde Teknik Destek verilmeye devam edilecektir. Gönüllü, Almanca öğrenmek için Almanca kursu alabilecek ve Çevrimiçi Dil Desteğini kullanabilecektir.

 

KATILIMCI PROFİLİ

Açık, iletişim kurabilen, proaktif ve kendi kendini organize eden kişi, takım halinde çalışmaya istekli; medya ve gençlik çalışmaları ile ilgilenen; tasarım, video yapımı, sosyal medya platformlarını yönetme konusunda deneyimli;

Almanca öğrenmek için motive olmak.

Proje tarihleri: 01/09/2023 to 31/05/2024

 

Başvuru nasıl yapılır?

Formu doldurmak için tıklayınız Ayrıca forma CV ve motivasyon yazısı ekleyin (çalışmazsa esc@logo.at adresine gönderin)

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: