Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Avusturya 1 Haftalık Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi

img

Avusturya’da gerçekleşecek gençlik değişimi projesi için katılımcı çağrısı!

Projenin ismi: The Project Move”

PROJE YERİ : Mutters (En yakın şehir: Innsbruck)

Seyahat, vize, gıda, konaklama ve seminer giderleri ev sahibi kuruluş tarafından karşılanacaktır. Ancak vize ve yol giderleri önce katılımcı tarafından karşılanacak ve belgeleri ev sahibi kuruluşa iletildikten sonra katılımcıya geri ödenecektir.

Vize giderlerini de kapsayan yolculuk giderlerinin geri ödenecek en üst tutarı Türkiye’den gidecek katılımcıların hareket noktasına göre 500-1999 km için 270 Euro, 2000-2999 km için = 360 Euro olacaktır. Yani, eğer İstanbul’dan yolculuk yapıyorsanız en fazla 270 Euro seyahat gideri geri ödemesi alırken, Türkiye’nin daha uzak bir yerinden geliyorsanız en fazla 360 Euro geri ödeme almanız mümkün olabilecektir.

Başvurular doğrudan SCI-D tarafından paylaşılan başvuru belgesi üzerinden yapılacaktır.

Yalnızca bu belgeyi doldurulan kişiler arasından GHD tarafından gönüllü seçimi yapılacaktır. Başvuranlar arasından seçilecek katılımcılar, aranan koşullara en uygun olanlar ve bu koşulları taşıdığını gerektiğinde kanıtlayabilecek, belgeleyebilecek olanlardır.

Katılımcılar ayrıca COVID-19 salgını nedeniyle seyahat yasaklarına takılmamak için gerekli aşıları yaptırmış ve güncel test sonuçlarını almış olmalıdır. Ancak aynı koşullara sahip başvuru sahipleri arasında seçim yapılırken son karar hakkı GHD’nindir.

başvurular, bu ölçütlerin dışında olduğu halde projenin konusu ilgi alanına giren ve belirtilen yaş grubunda olan herkese açıktır.

ÖNEMLİ NOT : Normal (Bordo) pasaportlu olup vizesi olmayanların seçilmesi durumunda vize işlemlerinin yetişmemesi nedeniyle projeye gidilememesinden GHD sorumlu tutulamaz. Projelerin gereği olarak, bir ön eğitim ya da çalışma istenmesi durumunda seçilen tüm katılımcılar bu eğitime katılmak ya da istenen çalışmayı yapmak zorundadırlar.

Eğitime katılmayanlar ya da istenen çalışmayı yapmayanların başvuruları GHD tarafından iptal edilecek ve yerine yedeklerden bir katılımcı yollanacaktır. Böyle bir durumda katılımcının yapmış ya da ödemiş olduğu giderler geri ödenmez.

Katılımcı tarafından başvuru belgesi en geç 15.01.2022 saat 23.59’a kadar doldurulmalıdır.

GHD’ye iletilen belgeler başvuru olarak kabul edilmeyecektir. Sadece başvuru belgesini dolduranlar arasından başvuru kriterlerini sağlayan 2-4 gönüllü projeye seçilecektir.

Başvuru sonuçları yalnızca seçilen gönüllülere iletilecek olup, 24.01.2022 tarihine kadar size olumlu bir bildirim gelmemişse bu seçilemediğiniz anlamıma gelir.

Başvurular doğrudan SCI-D tarafından paylaşılan başvuru belgesi üzerinden yapılacaktır.

Yalnızca bu belgeyi doldurulan kişiler arasından GHD tarafından gönüllü seçimi yapılacaktır ve sadece seçilen gönüllülere geri bildirim sağlanacaktır.

Bilgilendirme yazısına, Proje konusu ve ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve başvuru formuna erişmek için tıklayınız

Herhangi bir sorunuz olduğu takdirde  projeler@gonulluhizmetlerdernegi.org ile iletişime geçebilirsiniz

 

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: