Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Antalya Erasmus+ Forum – Avrupa Gençlik Yılı Temalı

img

#EYY2022 Antalya Forum, AVRUPA GENÇLİK YILI 2022 kapsamında faaliyetleri bir araya getirmeyi hedefliyor.

Avrupa Gençlik Yılı nedir?

2022, daha yeşil, daha kapsayıcı ve dijital olmak üzere daha iyi bir gelecek inşa etmek için Avrupalı ​​gençliğin önemine ışık tutan Avrupa Gençlik Yılı’dır.

 

Tüm Avrupa’da öğrenmek, vizyonunuzu paylaşmak, insanlarla tanışmak ve etkinliklere katılmak için pek çok fırsat sunan Avrupa Gençlik Yılı, pandemi sonrası bir perspektifte güvenle ve umutla ilerlemenin tam zamanı.

 

Antalya Forumu Hakkında:

Forum, gençlik çalışanlarını, gençlik liderlerini ve gençlik eğitmenlerini AVRUPA GENÇLİK YILI 2022 kapsamında düzenlenen uygulama ve etkinlikleri paylaşmaya davet ediyor.

 

Aynı zamanda katılımcılar, farklı ülkelerden farklı uygulamaları keşfediyor. Forum ayrıca Antalya’daki etkinlik boyunca seçkin konuşmacı ve panelistleri de ağırlayacak.

Masraflar karşılanıyor.

 

11-14 Aralık 2022 | Antalya, Türkiye

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: