Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Almanya , Witten Uzun Dönem Gönüllülük Projesi

img

FAALİYET AÇIKLAMASI

Dernek olarak, amaç destekleyen farklı projeler yürütüyor: toplumun sürdürülebilir bir geleceğe doğru değişmesine aktif olarak yardım etmek.

* Çok sayıda Temizlik Düzenliyoruz! Çevreyi temizlemek için insanları bir araya getirmek bizim için çok faydalı bir strateji çünkü doğadaki daha az atığın doğrudan etkisinin yanı sıra bu konuda farkındalık yaratıyor.

 

* Çocuklarla birlikte okullara çöp toplamaya gidiyoruz ve bunun neden yararlı / gerekli olduğunu ve gelecekte daha fazla çöp olmaması için ne yapılması gerektiğini konuşuyoruz.

* Şu anda ağırlıklı olarak bisiklet ağırlıklı bir tamir-kafesi kurmaya çalışıyoruz. İnsanlar gelip tüm araçlara erişebilir ve bisikletlerini kendi kendilerine tamir etmelerine yardımcı olabilir.

Şu özelliklere sahip birini istiyoruz: Genel Proje yönetimi becerisi, Bağış Toplama, Gönüllüleri organize etme, Çocuklarla çalışma

 

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Sizin için ortak bir dairede bir oda bulmaktan mutluluk duyuyoruz. Şehrimizde oldukça az sayıda öğrenci yaşıyor ve genellikle ortak dairelerde yaşıyorlar, bu nedenle diğer genç yetişkinlerle bir topluluk içinde yaşama fırsatınız olacak.

Ulaşıma gelince: şehir merkezi çok büyük olmadığı için her şey yürüme mesafesinde. Ancak toplu taşıma için de bir bilet alacaksınız, böylece bölgeyi kendi başınıza keşfetmenin yanı sıra diğer gönüllülerle buluşabilirsiniz.

KATILIMCI PROFİLİ

İdari işlerimizi desteklemek için, ideal olarak – Photoshop / Canva – Notion! Bu harika yazılımın yolunu biliyorsanız

– Web geliştirme (WordPress )

– Süreç otomasyonu: API’ler, HTTP’nin nasıl çalıştığı, JSON’un ne olduğu hakkında bir şey biliyor musunuz?

-Sosyal medya. Almancanız henüz tam olarak orada olmasa bile, bazı gönderileri yayınlamamıza yine de çok yardımcı olabilirsiniz.

Bu becerilerin önerdiği kadar bilgisayardan anlayan hissetmiyorsanız: merak etmeyin, yine de sizin için yararlı şeyler bulabiliriz. Sadece amacımıza ne yapmak/katkıda bulunmak istediğinizi bize bildirin.

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: