Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Akbank Demo Stajyer Başvurusu

img

Stajyer Tanımı?

Akbank Demo Stajyer, projelerde bulunacak  4 ya da 8 hafta boyunca süreyle gerçek iş hayatını tecrübe edebileceksiniz. Bu staj sayesinde ise mezun olduğunuz zaman çalışacağınız alanı kolayca belirleme fırsatı elde edeceksiniz. Bu tecrübeyi elde etmek için ise  örgün eğitimi olan üniversitelerde lisans bölüm programının 2. ,3.  4. sınıf ya da yüksek lisans öğrencisiyseniz yeterlidir.

Stajyer olmak için Hangi aşamalardan geçeceksiniz?

Profil oluşturmalısınız ve başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Akbank Kariyer mobil uygulamasından ya da  web sitesi üzerinden başvuru sürecinizi takip edebilirsiniz.

Görüşmeler ile sizi daha yakından tanıyacaklar ve bu yüzden online görüşmeler olacak.

Ve Akbank’lı olma fırsatı elde edeceksiniz.  Akbank’ı 4 ya da 8 haftalık dönemler içerisinde staj yaparak daha yakından tanıyacaksınız. Gerçek bir proje tecrübesi elde etmiş olacaksınız.

Son başvuru tarihi 14 Mart 2021

Ayrıca görüşme öncesinde ipuçları da bulunuyor.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: