Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Ahmet – Zerrin Ellialtıoğlu Vakfı (AZEV) Burs Duyurusu

img
Vakıf  Eğitim Bursunu, maddi olarak imkanı yoksun olan ve gelir sahibi olmayanların, herhangi bir bursu almayanlar, başarı sahibi öğrenciler ( yüzde elli başarı oranına sahip olması gerekiyor ), fırsat eşitliğinin yaratılması, Vakfın Yönetim Kurulu tarafından  öngörülen miktarı karşılıksız bir şekilde verilecektir.
Burs için son başvuru tarihi 31 Ağustos’a kadardır. 31 Ağustostan sonra yapılacak olan başvuru değerlendirme kapsamına alınmayacak
Başvuru formunu doldururken doğru bir şekilde ve eksiksiz doldurmanız gerekiyor daha sonra Gönder butonuna basarak yollayınız.
Kurulca ypaılacak olan değerlendirmeyle sonuç açıklanacak ve sadece başvuru kabul edilen kişilere en geç 15 Ekim’e dek bildirilecek.
İlk önce başvuru form üzerinden olacaktır. Başvurunuz kabul edildiği takdirde aşağıda bulunan belgeleri göndermesi gerekecektir.
Yaptığınız Başvuru kabul edildiği takdirde istenilecek olan belge listesi:
» Nüfus Cüzdanının Suretini
» 2 tane Fotoğrafınız.
» Öğrenci Belgeniz
» Sabıka Kaydınızı
» Not Ortalamalarınızı
Kısa bir CV’yle bu belgeleri vakfın merkezine postayla göndermenizi ya da şahsen teslimini yapmanız gerekiyor.

Başvuru formuna erişmek için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: