Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Adobe Photoshop CC- Temel Photoshop Eğitimi Kursu

img

Kursa 4 Gün içerisinde kaydolursanız ömür boyu ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

Kurs içeriği;

7 bölümden oluşmaktadır. 26 ders bulunmaktadır.

3 saat 47 dakika toplam uzunluğa sahiptir.

Kurs sonunda bitirme sertifikası alabileceksiniz.

Adobe Photoshop CC 2020’nin Temellerini Öğrenin Ön Bilginizin olması gerekmiyor.

Bu Kurs ile Neler Öğreneceksiniz?

Farklı katmanlarla nasıl düzgün çalışacağınızı öğreneceksiniz.

Aynı anda bir veya daha fazla resmi içe aktarmayı ve değiştirmeyi öğreneceksiniz.

Bir resimden öğeler ekleyebilecek veya silebileceksiniz

Photoshop’ta kullanılan en önemli araçları ve kısayolları öğreneceksiniz.

Bir resmin veya resmin bir bölümünün rengini nasıl değiştireceğinizi öğreneceksiniz.

Herhangi bir resme rötuş yapabilmek için farklı numaralar öğreneceksiniz.

Düşük kaliteli bir resmi yüksek kaliteli bir resme dönüştürebilme

Kurs Açıklaması

Adobe Photoshop’un temellerini öğrenmek, özellikle bu alanda önceden bilginiz yoksa kesinlikle kolay değildir. Ancak bu kurs size photoshop’u kullanmaya başlamak ve kendi çektiğiniz resimlerle veya internette bulduğunuz resimlerle kendi projelerinizi yapmak için bilmeniz gereken her şeyi öğretebilir. Eğer sen:

– Öğrencisiniz ve Photoshop’u doğru şekilde kullanmayı öğrenmeniz gerekiyor

– Kaliteyi artırmak için kendi resimlerinizi değiştirmek istiyorsanız

– Her zaman photoshop ile tasarım hakkında bilgi edinmek istedim

– Tasarım alanında işinize başlamak istiyorsunuz ancak öncesinde ön bilgiye ihtiyacınız var

– Öğrenmek için başka sebepleriniz olur.

O halde doğru yerdesiniz ve bu kursu kesinlikle seveceksiniz! Sadece Adobe Photoshop’u nasıl doğru şekilde kullanacağınızı öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda öğrendiğiniz her şeyi uygulama fırsatına sahip olacaksınız.

Gerçekten de, bu kursun sonunda istediğiniz herhangi bir resmi rötuşlayabilecek ve değiştirebileceksiniz.

Kursun yapısı

Bu kursun tasarlanma şekli, size adım adım Adobe Photoshop’u nasıl doğru şekilde kullanacağınızı öğretmek için yapılmıştır. Başka bir deyişle, bu yazılımla düzgün çalışabilmek için bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz. Resimleri içe aktarmaktan temel değişikliklere, renklere ve diğer pek çok şeye, Adobe Photoshop yolculuğunuza başlamak ve kendi eserinizi bir sanat eseri haline getirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.

Bu kurstaki amacım, farklı proje türleri için kullanabilmeniz için photoshop’u çok çeşitli şekillerde kullanabilmenize gerçekten yardımcı olmaktır.

Bu, örneğin basit bir resim değişikliği veya karmaşık bir web sitesi tasarımı veya sanat eseri için olabilir. Sonunda, bu kurs bu yazılıma tam bir giriş yapacak ve onu herhangi bir görev için kullanabileceksiniz.

Hatırlanması gereken bir diğer önemli nokta da bu dersin uygulama yoluyla öğrenme kavramı üzerine inşa edilmiş olmasıdır.

Başka bir deyişle, bu kurs, mümkün olan en iyi şekilde öğrenmenizi sağlayacak birçok örnek sunmaktadır. Ayrıca kendi resimlerinizi kullanarak farklı projeleri tamamlayabileceksiniz. Bu, bu kursta sunulan her aracın uygulanacağı ve onu nasıl doğru şekilde kullanacağınızı öğrenebileceğiniz anlamına gelir.

 

Bu kurs kimler için tasarlandı

İnternette birçok farklı photoshop kursu var. Ancak bu kurs farklı. Gerçekten de, bu yazılımı öğrenebilmek için kullanabileceğiniz çok az teori ve çok sayıda pratik örnek bulabilirsiniz.

Gerçekten de, bu tür bir öğretim, sunulan farklı kavramları öğrenmeniz için gereken süreyi kesinlikle artırabilir. Yani, bir ders için photoshop öğrenmesi gereken bir öğrenciyseniz, kişisel veya profesyonel nedenlerle öğrenmek isteyen veya sadece bu konuyu merak eden biriyseniz, bu kurs kesinlikle sizin için ve muhtemelen seveceksiniz ve aynı zamanda yeni bir beceri öğrenin.

Neden bu kursu almalıyım?

Adobe Photoshop’u nasıl doğru şekilde kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız kesinlikle bu kursu almalısınız. Sadece bu harika yazılımın temellerini öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda bu kurs tarafından sunulan tüm örneklerle pratik yaparak onu rahatça kullanacaksınız.

Gerçekten de, bu kurs pratik yaparak öğrenmenize yardımcı olmak için oluşturulduğundan, içeriğinden kesinlikle keyif alacaksınız.

Bu, profesyonel veya günlük yaşamınızda çok yararlı olabilecek harika beceriler öğrenebileceğiniz veya kursu deneyebileceğiniz ve herhangi bir nedenle beğenmezseniz geri ödeme talebinde bulunabileceğiniz anlamına gelir.

Bu kurs için uygun:

Daha önce photoshop bilgisi olmayan ve öğrenmek isteyen herkes

Okul veya profesyonel nedenlerle photoshop’un temellerini öğrenmesi gereken kişiler

Bu uygulamayı merak eden ve hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes

Kursa ücretsiz kaydolmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: