Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

21. Yüzyıl Yetkinlikleri – Ücretsiz ve Katılım Belgesi Veriliyor

img

Pandemi günlerinde çevrim içi eğitimlerimiz devam ediyor. Sorgun Gençlik Derneği’ne Montör ve Öğretim Üyesi Yusuf Ziya Halefoğlu konuk oluyor.

21. yüzyıl becerileri genel olarak, öğrencilerin bilgi çağında başarılı olabilmeleri için geliştirmeleri gereken üst düzey becerileri ve öğrenme eğilimlerini ifade eder. Bu beceriler 21. yüzyıl toplumunda ve iş hayatında eğitimciler, iş dünyasının liderleri, akademisyenler ve hükümetlere bağlı kurumlar tarafından gerekli görülmektedir.

Eğitim içeriği nedir?

VUCA dünyasında öğrenme

21. Yüzyıl becerileri

Bilginin gücü

Derin Öğrenme

Kendini Bilmek

Farkındalık

Yusuf Ziya Halefoğlu kimdir?

İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş ve Gaziantep’te tamamladı. Çukurova Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü’nden mezun oldu. Çukurova Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisans ve doktora yaptı. Aynı üniversitede Kimya Bölümü’nde asistanlık, Tekstil Mühendisliği Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalıştı. Halen aynı üniversitede, Güzel Sanatlar Fakültesi’nde, Tekstil Kimyası ve Seramik Kimyası alanında öğretim üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Çok sayıda bilimsel makalesi ve “Tekstil Kimyası”, “Düşünce Aşk’tandır” ve “Us’lu Yaşam Yolculuğu” isimli kitapları bulunmaktadır. Halefoğlu çeşitli dergilerde deneme yazıları yazmaktadır. Ayrıca şu anda yeni biten romanı yayınevine baskı aşaması için gönderilmiştir.

Eğitim Detayları:

17 Mart Çarşamba günü 20.00 – 21.30 saatleri arasında düzenlenecektir.

– Zoom programı üzerinden çevrim içi olarak düzenlenecektir. 

– Katılım ücretsizdir.

– Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.

– Katılım Belgesi verilecektir.

Kontenjan 500 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara etkinlik hakkında mail gönderilecektir.

Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

1 Comments

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: