Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

13. Boğaziçi Zirvesi

img

Lisansüstü öğrencileri ve iş insanlarını, bu sene 13.’sünü gerçekleştirilecek olan UİP – Boğaziçi Zirvesi kapsamında aramızda görmeyi çok isteriz.

Daha İyi Bir Dünya İçin Çalışmak temalı zirvemizde geçen sene ele aldığımız konular arasında “Yeni Dünyanın Lider Profili”, “Kadın, Ekonomi, Bilim ve Hukuk”, “İnşaat Kavramı Yeniden İnşaa Ediliyor” ve “Etkin Kurullar ile Şirketlerin İyi Yönetimi ve İnovasyonu” gibi sürdürülebilir kalkınmayı ele alan paneller bulunmaktadır.

Her sene 9 cumhurbaşkanı, 4 prens, 2 prenses, 80 bakan ve Birleşmiş Milletler’den de dahil olmak üzere birçok dünya lideri ile önde gelen iş insanının katılımıyla gerçekleşen, Ortadoğu’nun en büyük makroekonomik zirvesinde, lisansüstü öğrencileriyle de 21. yüzyıl yetkinlikleri temalı bir konferans düzenleyip devamında zirveye katılımlarını görmek isteriz.

Zirvemiz uluslararası işbirlikleri kurmak ve networking için güzel bir imkan yaratıyor ve bu konu da mezun olacak öğrenciler için güzel bir fırsat sunmaktadır.

13. Boğaziçi Zirvesi’ne katılım göstermek isteyen lisansüstü öğrenciler ve iş insanları aşağıdaki ön başvuru formunu doldurarak süreci başlatabilirler.

Katılım sonunda sertifika sertifika verilecektir.

Kayıt için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: